Czy warto kupić wyciskarkę do soków Aristan KitchenAid?

wyciskarka do soków aristan kitchenaidWyciskarka do soków Artisan to nowoczesne urządzenie do robienia przecierów i nektarów z warzyw i owoców pozbawionych pestek oraz roślin liściastych. Uzyskane soki są bogate w błonnik, składniki pokarmowe i odżywcze. Mają witaminy, minerały, enzymy i pozbawione są wszelkich zanieczyszczeń metali ciężkich i środków chemicznych. Dzięki temu można uzyskać wyjątkowe soki, skuteczne przy terapiach sokowych oraz profilaktyce zdrowotnej.

Zalety soków z wyciskarki Artisan KitchenAid

Tak idealnie wyciśnięte soki odnoszą terapeutyczne sukcesy, zauważalne efekty samouzdrowienia i wzrost odporności organizmu oraz szybszy powrót do zdrowia. Dzięki zawartości naturalnego błonnika, soki uzyskane podczas pracy Artisan pozytywnie wpływają na organizm, szczególnie podczas diety. Stabilizują trawienie i wydzielanie soków żółciowych. Poprawiają pracę wątroby i przemianę materii uaktywniając metabolizm. Również pozytywnie wpływają na florę bakteryjną jelit i lepiej nawadniają organizm. Obniżają poziom cholesterolu i cukru we krwi oraz poprawiają jej krążenie. Wpływają pozytywnie na stan skóry, włosów i paznokci a nawet istotnie przyczyniają się do utrzymania dobrego wzroku i ogólnej wydolności organizmu. Soki uzyskane przez wyciskarkę Artisan dbają o prawidłowo działający układ hormonalny, dobrą koncentrację, efektowny sen i szybką regenerację sił.

W jaki sposób powstają tak idealne soki?

wyciskarka do soku artisan

Artisan jest urządzeniem pracującym na wolnych obrotach. W pierwszym etapie wstępnie rozdrabnia poddawaną obróbce roślinę ostrymi nożami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Drugi etap polega na przeciskaniu poszatkowanych roślin przez gęste i mocne sita ze stali nierdzewnej, polerowanej, o trzech różnych wielkościach oczek, do wyboru, przy pracy dwukierunkowej, która zapobiega zapychaniu się wnętrza urządzenia. Dzięki temu wyciskany jest sok o wysokiej jakości, nienatleniony, a więc znacznie trwalszy i możliwy do przechowywania, z minimalną wielkością spienienia. Szeroki podajnik i popychacz ułatwiają podanie owoców czy warzyw do obróbki, zawór zapobiegający kapaniu zwiększa estetykę pracy. Misa, o pojemności 1 l pozbawiona jest kancerogennego BPA, co pozwala na przygotowanie napoju również dla dzieci, a dzbanek o pojemności 800 ml z przykrywką i sitkiem na drobne cząstki ułatwia wykonanie soków przecieranych czy musów nawet dla czteroosobowej rodziny jednocześnie. Dodatkowo sprzęt posiada w wyposażeniu szczoteczkę do czyszczenia sit.
Całość nie wymaga długiej i mozolnej pracy przy czyszczeniu. Wykonaną z wysokogatunkowych materiałów wyciskarkę do owoców Artisan można sprawnie rozłożyć, wyczyścić nawet czystą wodą, osuszyć i przygotować do ponownego użycia.
Obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa i przyjemna. Posiadanie w kuchni Artisan daje wiele możliwości działania. Przy tym efektowny wygląd urządzenia wpisuje się w większość aranżacji kuchni podwyższając ich standardy. Elegancka, smukła forma o estetycznych wykończeniach i wysokiej jakości wykonania na pewno nie zawiedzie nikogo. Prosta obsługa pozwoli zrobić sok nawet najmłodszym pod kontrolą opiekuna.

Wyciskarka do soków KitchenAid Aristan Galeria

wyciskarka do soków aristan kitchenaid czerwona

Gdzie kupić wyciskarkę do soków KitchenAid Aristan?

Sklep internetowy Cook&Love
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 733 999 777

2 thoughts on “Czy warto kupić wyciskarkę do soków Aristan KitchenAid?

  1. Cudowny jest ten kolor 🙂 Jaka cena?

  2. Chyba coś koło 2,500 zł

Comments are closed.