Opaska uciskowa na kolano

Kilka tygodni temu miałem delikatny uraz kolana spowodowany jego nadwyrężeniem w czasie długiej jazdy rowerem.
próbowałem kilku metod tego kolana między innymi: maści, masaże itp. ale nie przyniosły one takiego rezultatu jakiego bym oczekiwał.
Ulgę przyniosło mi dopiero połączenie dwóch metod czyli maść i opaska uciskowa na kolano, którą kupiłem sobie za kwotę ok 4 zł. Spowodowała ona iż kolano było dociążone i nie bolało dzięki czemu mogło się zregenerować.
Zakładałem ją głównie w dzień kiedy kolano jest wystawione na obciążenie w podczas chodzenia lub uprawiania sportu chociaż noszenie jej czasami było nie wygodne to patrzeć jaką ulgę przyniosła można było tą niedogodność wytrzymać.
Noszenie opaski zaleca się w gdy mamy jakieś problemy z kolanem lub było ono przez dłuży czas usztywnione na przez gips i wtedy dzięki takiej opasce można przyzwyczaić staw do normalnej pracy przy obciążeniu jakim był poddany przed kontuzją.
Nie zaleca się noszenia jej wtedy kiedy chcemy nosić ją tak po prostu ponieważ może ona dzięki odciążeniu stawu spowodować jego osłabienie co spowoduje narażenie na poważną kontuzje.
cena takiej opaski jest na tyle zróżnicowana że każdy znajdzie coś na własną kieszeń